GREEN Reforged Cup

Dne 21.2.2020 bylo na webu www.playzone.cz, který se věnuje počítačovým hrám, zveřejněno oznámení o pořádání turnaje ve hře Warcraft III Reforged s názvem „GREEN Reforged Cup“, v solo 1v1 hře, jehož začátek byl naplánován na 28.2.2020 na 18:00 hod. a adminy turnaje byli hráči CZEGREEN a Stehlify, kteří se tím pádem bohužel turnaje nemohli zúčastnit. Maximální počet hráčů v turnaji byl omezen na 32 s tím, že se bude každý zápas hrát na dvě vítězné mapy, kromě finále, které bude na tři vítězné mapy a kdo byť i jen jeden zápas prohraje, tak z turnaje vypadává. Ceny v turnaji byly stanoveny na 600,- Kč pro vítěze a 300,- Kč pro druhého hráče v turnaji, který prohraje ve finále s vítězem. Do turnaje byly vybrány mapy: Amazonia, Echo Isles, Last Refuge, Northren Islands, Terenas Stand, Twisted Meadows a Concealed Hill. Tím bychom uzavřeli představení turnaje a přejděme k samotnému průběhu a výsledkům. Dne 28.2.2020 v 18:08 hod. byl nakonec turnaj zahájen a 28 přihlášených hráčů bylo mezi sebou rozlosováno do dvojic, které se mezi sebou utkaly a to, jak dopadlo první a druhé kolo turnaje, je uvedeno níže, ve dvou přehledných tabulkách, tak se na ně mrkněte.

PRVNÍ KOLO
Hráč
Výsl.
Hráč
fajalovnik
0:2
uNi
Ember
0:2
LuGard0
Cechi
2:0
Stucell
AlA
2:0
Kojda13
ViRuZ
0:2
Horroren
LouCeK
0:2
Bizzare
MisterWinner
2:0
Chipsik
Wiz
0:2
sLh
Mendi
0:2
ReaVeR
xStraka
0:2
kingCRRPT
ag3nt
0:2
Sonik
Please
2:0
Sven
Cultik
0:2
Tomik
HowMuchLong
2:0
MuscleMike
DRUHÉ KOLO
Hráč
Výsl.
Hráč
uNi
2:1
LuGard0
Cechi
2:0
AlA
Bizzare
2:0
Horroren
MisterWinner
0:2
sLh
kingCRRPT
1:2
ReaVeR
Sonik
0:2
Please
Tomik
0:2
HowMuchLong

Po odehrání všech zápasů prvního a druhého kola zbylo sedm neporažených vítězů, tedy hráčů, kteří si svou dosavadní neporazitelností vydobili postup do čtvrtfinále. Jeden z nich, ten lichý, přitom logicky díky absenci soupeře nespravedlivě postoupil přímo do semifinále a mohl si tak na chvíli oddechnout. Tím šťastlivcem byl hráč HowMuchLong. Mezitím zbylých šest hráčů mezi sebou muselo svádět zdlouhavé a tuhé bitvy, protože svou kvalitu už potvrdili v předchozích kolech a tak se za čest a slávu pustili do vyčerpávajících soubojů na život a na smrt, při kterých tekly proudy krve, potu a možná i slz. Pojďme si detailně popsat všechny tři čtvrtfinálové zápasy a jejich ne vždy tak jednoznačný průběhy.

Cechi vs. uNi

V prvním zápase se spolu střetli nemrtví reprezentovaní hráčem Cechi s lidmi zastoupenými hráčem uNi, kdy papírově lepší pozici a předpoklady měl jistě Cechi. První hra se odehrávala na mapě Last Refuge, kde si uNi zvolil hrdiny paladina a krvavého mága s late techem a k nim stavěl střelce a jezdce na gryfonech, zatímco Cechi jel klasiku, rytíře smrti, licha a temnou střelkyni, s pavouky, obsidiany a jako counter na gryfony postavil také smrtonošky. Při soubojích pak pavouci nejdříve sundali gryfony a pak postupně jednoho střelce za druhým, až zbyli jen hrdinové, přičemž Cechi hojně využíval zakopání pavouků pod zem. Mezitím ještě Cechi posílal kostlivce, které vytvářela střelkyně, na sedláky uNiho, čímž mu zcela zdevastoval ekonomiku. Pak už se dalo napsat jen gg a Cechi měl první win. Druhá hra už byla ze strany uNiho takovým standardem, hrdinové arcimág a horský král a k tomu pěšáci. Stejně tak si počínal i Cechi, rytíř smrti, lich, pavouci a obsidiani. Cechimu se podařilo o něco rychleji vytechovat a taky uNiho jednou docela nepříjemně načapat na creepu a od toho už se pak odvíjel krátký zbytek hry, kdy po padnutí horského krále už měl uNi té imby nemrtvých proti lidem dost a napsal, cituji: „jebem na to“ a Cechi mohl slavit postup do semifinále.

Bizzare vs. sLh

Ve druhém čtvrtfinálovém zápase se proti hráči Bizzare, který si pro tento duel zvolil rasu orků, postavil hráč sLh za temné elfy. Bizzare sice mohl vypadat jako mírný favorit, ale elfové jsou proti orkům hodně silní, a proto tento match mohl dopadnout jakkoli. První hra na mapě Concealed Hill byla velice vyrovnaná od začátku do konce a o vítězi rozhodovaly opravdu maličkosti. Z počátku se oba hráči předháněli v tom, kdo toho více vycreeepuje, přičemž Bizzare jel pána mečů a stínového lovce, s žumpy, jezdci a přízračnými chodci, zatímco sLh hrál lovce démonů, pána šelem, lučištnice a druidy pařátu. Po techu sLh šikovně naběhl Bizzarovi do báze a zničil mu obě rozestavěné budovy, čímž výrazně zdržel výrobu orkských jednotek a to byl dost možná zrovna ten moment, který hru v pozdější fázi rozhodl. sLh pak přidal ještě třetího hrdinu tinkera a pak už po zbytek hry jen naháněl Bizzarovu armádu, které vždy nějaké jednotky zabil, přičemž neměl skoro žádné ztráty a tak po zhodnocení situace nakonec Bizzare hru ukončil a smířil se s první prohrou. Druhá hra na mapě Last Refuge probíhala přes kopírák jako ta první, jen s tím rozdílem, že tentokrát sLh nechal Bizzarovu bázi po techu na pokoji a Bizzare tak mohl poklidně produkovat armádu, s kterou po nějaké době věnované creepování napadl bázi sLh a začal boj na život a na smrt o každou píď, o každou budovu a každou jednotku. Ten tlak, jaký Bizzare na sLh vyvinul byl mimořádný a sLh se podařilo Bizzareho odrazit s vypětím všech sil na poslední chvíli. To ale netušil, že se Bizzare po chvíli vrátí. V souboji orkovi stínový lovec přežil s pouhou jednou jednotkou života a tak se orkská armáda musela stáhnout. Díky hojivému balzámu se ale rychle vyléčila, narozdíl od elfské armády, protože studny zely prázdnotou. Bizzare to tak zkusil znovu a sLh se mu ho opět podařilo odrazit, i když za cenu teleportu, kdy mu pán šelem přežil jen tak tak. To už ale bylo naposledy, protože když Bizzare se svou mocnou orkskou armádou znovu dorazil do báze elfa, tak se v ní už natrvalo usadil díky svému bravůrnímu mikru a tak dlouho tlačil, až sLho přetlačil, zabil mu pána šelem, zničil spoustu studní, druidů pařátu a nakonec i oltář hrdinů, po čemž udivený sLh musel uznat prohru. Třetí hra na mapě Northern Isles byla ozdobou celého turnaje a to nejen svou délkou, ale také její kvalitou v podání toho nejlepšího od obou hráčů a také nejednoznačností a mnohými zvraty, kdy se převaha přelévala z jedné strany na druhou a nikdo do poslední chvíle nevěděl a ani netušil, jak tento dramatický zápas skončí. Tuto rozhodující hru odmítám popisovat, protože se to prostě nedá, ta se musí vidět a garantuju Vám, že nebudete litovat, protože je to opravdu zážitek. Vítěze ale prozradit musím a tím byl nakonec Bizzare. sLh se ale vůbec nemá za co stydět, hrál skvěle.

Please vs. ReaVeR

V posledním čtvrtfinálovém zápase se spolu utkali temný elf Please a ReaVeR hrající za lidi. Na mapě Amazonia hráč Please jako prvního hrdinu odvážně zvolil střážce lesa a už při prvním setkání s lidskou armádou ReaVeRa se to vyplatilo, když kořeny svázal jednoho pěšáka, který zahynul. Pak si to se strážcem lesa zamířil přímo do základny ReaVeRa, kde mu značně zdecimoval sedláky, ale byl pěšáky obklíčen a musel se tak zachránit za použití teleportu. Pak se Please vrátil znovu, tentokrát už i s druhým hrdinou goblinem alchymistou a opět vyvraždil několik sedláků, díky čemuž se ReaVeR ani nedostal ke stavbě druhého hrdiny, nebo budov na další jednotky. Hrdina alchymista pak ale musel díky nízkému stavu života utíkat z boje, přičemž byl soupeřovými jednotkami pronásledován a byla mu odříznuta cesta k měsíčním studnám v bázi. A tak obklíčený alchymista místo toho, aby padl rukou soupeřových jednotek, raději hrdinně zvolil smrt v náručí partičky kamených golemů, kteří se nacházeli poblíž. Bez zaváhání vběhl mezi ně a ti ukončili jeho trápení. Krátce nato ale umírá i jediný ReaVeRův hrdina Arcimág a první hra tak končí vcelku jasným vítězstvím Pleaseho. Druhá hra na mapě Last Refuge už měla trošku dramatičtější průběh. Please si jako prvního hrdinu zvolil lovce démonů a zase šel harasovat do lidské báze, kde pozabíjel docela dost sedláků. Pak byl ale zaskočen druhým hrdinou ReaVeRa nagijskou královnou, díky které ztratil dvě lučištnice a musel se stáhnout. Při dalším střetnutí obou armád zemřely oběma hráčům nagijské královny a Please se musel dát na ústup. Po výrobě několika medvědů se ale Please pokusil o něco neskutečně troufalého a sice, že naběhl do lidské báze a snažil se zničit hlavní budovu. Měl to chytře vymyšlené, postavil dvě lučištnice do průchodu k hlavní budově a ukryl je do stínu, takže se ReaVeR k hlavní budově přes ně nemohl dostat. Jenže ReaVeR byl dobře vybaven práškem pro zviditelňování, lučištnice zabil a pak donutil Pleaseho teleportovat dříve, než byla hlavní budova zničena. Pak měl Please celkem štěstí, že mu padl item na life stealing, díky kterému už mohl celou armádu medvědů prakticky jen poslat přes áčko na tu od ReaVeRa složenou převážně ze střelců a bylo prakticky dobojováno. ReaVeR se sice v závěru snažil nějakého medvěda zabít, ale Please to mistrně umikroval a nedal mu tak šanci. Please tak zaslouženě zvítězil a postoupil do semifinále.

Tím pádem si můžeme představit čtyři semifinalisty, kterými byli: bez boje postupující HowMuchLong, ke kterému se po vítězstvích ve čtvrtfinále přidali hráči: Cechi, Bizzare a Please. Od následujících zápasů už každý očekával jen tu nejvyšší kvalitu ve všech ohledech a očekávaní diváků byla naplněna, protože hráči se opravdu snažili dát do svých zápasů maximum. Vítěze těchto zápasů totiž čekala finanční odměna nejméně v podobě 300,- Kč a v případě vítězství v samotném finále pak výhra ve výši 600,- Kč. Všichni jste již jistě nedočkaví a tak se raději rychle pustíme do rozuzlení semifinálových zápasů.

Bizzare vs. Cechi

Souboj titánů, ve kterém stála imba na straně orkské armády Bizzareho, ale jen tím se samozřejmě bitvy ani války nevyhrávají a proto byli všichni natěšení a zvědaví, jak tento duel dopadne. První hra na mapě Last Refuge měla takový ten klasický začátek s klasickými hrdiny, až do chvíle, kdy se poprvé potkaly obě armády čítající čtyři hrdiny a pustili se do sebe hned dost zostra. Bizzare fokusoval vším co měl rytíře smrti, čímž ale hlavně svého pána mečů vystavil velkému riziku, což mělo za výsledek to, že pán mečů utekl se 30 jednotkami života a rytíř smrti se musel teleportovat s pouhými 10 jednotkami života. To naznačovalo dramatický průběh zápasu a ukázalo vysokou kvalitu obou hráčů. Pak se Cechimu podařilo Bizzareho načapat na creepu a při té příležitosti mu zabil třetího hrdinu náčelníka taurů. V další větší bitvě padla Cechimu temná střelkyně s několika pavouky a ničitely, zatímco Bizzarův náčelník taurů se zachránil s pouhými 16 životy, čímž se Cechi dostal do problémů s početností své armády nemrtvých, která slábla s každým padlým bojovníkem. V závěrečné bitvě u Cechiho expanze se Bizzare blýsknul, když před letící cívkou smrti stihl použít lahvičku nesmrtelnosti u náčelníka taurů, díky čemuž ho udržel při životě. O chvilku později se zase Cechimu povedlo použít lahvičku nesmrtelnosti u temné střelkyně před dopadem meče pána mečů, díky čemuž v bitvě přežila o pár vteřin déle, přesněji do doby, než jí nesmrtelnost vypršela. Pak umíraly jedna nemrtvá jednotka po druhé, přičemž padl i lich a Cechi uznal, že už nemá smysl pokračovat a Bizzare tak v první hře zvítězil. Druhá hra na mapě Northern Isles byla z počátku pro diváka trošku nudná a zdlouhavá, protože se jen creepovalo a k soubojům prakticky vůbec nedocházelo. Při první krátké bitvě padla Cechimu temná střelkyně a tak se musel stáhnout a creepování pokračovalo. O to krásnější byl ale závěr hry, který patřil jedné dlouhé a téměř nepřerušované bitvě, ve které oba hráči předváděli to nejlepší ze svého mikra, přičemž se Cechimu podařilo zabít náčelníka taurů, čímž Bizzareho armádu na chvíli oslabil. V té době už ale Bizzareho armáda měla výraznou početní převahu a tak i bez náčelníka taurů armádu nemrtvých zatlačili do jejich báze. Jakmile se pak náčelník taurů do boje vrátil, tak díky své auře výrazně přispěl k převaze orkské armády, která už se nedala zvrátit a po dlouhé a krásné bitvě, kdy se Cechi sic mu síly stačily snažil odvrátit neodvratitelné, se Bizzaremu podařilo Cechiho udolat a Bizzare tak postoupil do finále.

Please vs. HowMuchLong

Mirror temných elfů, ve kterém mají oba hráči stejné podmínky a vše tedy záleží jen na jejich umu a štěstí, které má na každé hře svůj lví podíl, ať chceme nebo ne. Tak se tedy podívejme na to, který z hráčů temných elfů bude mít větší štěstí, jestli Please, nebo HowMuchLong. První hra byla na mapě Last Refuge a oba hráči se z počátku raději věnovali creepování, než by se do sebe pustili a spíš jen vyčkávali, co se bude dít a co ten druhý vymyslí. Please zvolil za prvního hrdinu měsíční kněžku a k ní stavěl lučištnice, zatímco HowMuchLong si vybral lovce démonů a stavěl k němu lovkyně. Díky tomu měl HowMuchLong trochu opožděný tech a Please si tak mohl dříve dovolit druhého hrdinu nagijskou čarodějnici. Když se obě armády poprvé vážněji střetly u HowMuchLongovy báze a řekl bych, že Please měl navrch, tak z nepochopitelných důvodů zemřela hlavní hrdinka Pleaseho, která tam stála jak z kamene a nechala do sebe bušit tak dlouho, až zařvala, přestože ji Please mohl kdykoli stáhnout, oživit lahvičkou s 500 jednotkami života (což měl zřejmě v plánu) nebo ji při nejhorším teleportovat. Těžko říct, co se stalo, že k tomu došlo, protože takové chyby Please nedělá. Ale asi i on sám tím byl překvapený, což okomentoval trefně: „lol“. Řekl bych, že tento moment byl pro první hru stěžejní, protože Please se tak musel dát před HowMuchLongovou armádou na ústup. Přitom přišel o několik lučištnic, než doběhl k taverně, kde za těžce vydělané money oživil tak strašně moc chybějící měsíční kněžku a po krátkém boji přinutil HowMuchLonga k teleportu. To byl ale řekl bych, už začátek Pleaseova konce, protože zatímco Please techoval a investoval do druidů pařátu, tak HowMuchLong pouze masoval lovkyně a měl už tak docela slušnou armádu. Proto když se potkali podruhé, měl HowMuchLong navrch a zatlačil armádu Pleaseho na ústup a kromě dvou hrdinů mu vše chladnokrevně povraždil. No, nedělalo mi to dobře, slyšet tolik ženských výkřiků při smrtelné agónii, ale naštěstí je to jen jako, doufám. Každopádně HowMuchLong získal kvůli jediné chybě Pleaseho celkem snadné vítězství na první mapě. Ve druhé hře na mapě Terenas Stand LV se konečně diváci dočkali toho, co se v první hře nepovedlo, napínavého průběhu plného zvratů od začátku až do samotného konce. Jsou hry, které se okomentovat prostě nedají, protože jejich kvalita se slovy nedá popsat a to je i tento případ. Tuto hru odmítám popisovat, protože je to taková nádhera, že se to musí vidět. Vítězem se stal nakonec HowMuchLong, ale ale. Sám moc dobře ví, že může děkovat všem svatým.

Tím pádem známe oba finalisty, prvním je zaslouženě Bizzare, který se musel prokousat přes několik hodně silných hráčů a druhým finalistou je HowMuchLong, jen díky jednomu free winu a jednomu vítězství, při kterém ale alespoň mě vůbec nepřesvědčil, že by si jej zasloužil, i když nevzdat se, když máte hru prohranou, to je taky umění a chce to odvahu a právě díky tomu se HowMuchLong dostal až do finále. Nejvíce zklamaný z turnaje asi musí být hráč Please, který měl v obou hrách s HowMuchLongem navrch a obě hry nakonec prohrál. No a potom měli taky samozřejmě smůlu ti, kteří v turnaji narazili na Bizzareho, ať už v základních skupinách, nebo i později, třeba hráč sLh si myslím měl taky na víc, jenže, turnaje jsou zkrátka taky o štěstí a toho měl bez pochyby ze všech nejvíc právě HowMuchLong a tak dostal příležitost poměřit své síly s tím doposud nejlepším hráče turnaje Bizzarem. Jistě už jste napjatí, jak finále dopadlo, pokud už to nevíte, takže si to pojďme prozradit.

Bizzare vs. HowMuchLong

Tak jste (jsme) se konečně dočkali, je 28.2.2020, 23:30 hod. a začíná finále turnaje GREEN Reforged Cup mezi orkským hráčem Bizzare a hráčem temných elfů HowMuchLong na tři vítězné mapy. Těžko říct, který z těchto dvou hráčů se v turnaji doposud zapotil více, jestli Bizzare kvůli těžkým soupeřům, nebo HowMuchLong, kvůli tomu, jak musel otáčet prohrané hry, ale teď konečně dojde na lámání chleba a ukáže se, co v kom je. Od začátku první hry na mapě Terenas Stand LV spolu byli oba hráči na ostří nože, kdy Bizzare nedal HowMuchLongovi vydechnout, vyžral mu dvě jednotky z creepu, pak mu zabil lesního trolího léčitele, bludičku a lučištnici. HowMuchLong se mu pak za to pomstil zabitím jednoho žumpa. Pak chvíli oba crepovali a po techu si Bizzare k pánovi mečů pořídil stínového lovce a HowMuchLong lovce démonů podpořil strážcem lesa. Nato HowMuchLong s celou svou armádou naběhl do orkské báze a pustil se do peonů. Jelikož byl Bizzare v tu dobu zrovna na výletě daleko od báze, trvalo bolestně dlouho než se vrátil a tak přišel o dost peonů a navíc ještě o noru, díky čemuž to teď s ním vypadalo dost bledě. Při prvním větším střetu elfské armády s medvědy a dryádami s armádou orka s jezdci a přízračnými chodci oba hráči předvedli svůj um a bylo se opravdu na co dívat, což předznamenalo, že finále má a bude mít vysokou úroveň. Při druhé bitvě u orkské báze to byla opět podívaná a lépe z toho nejspíš vyšel HowMuchLong, kterému se podařilo zabít pána mečů, přestože se pak musel teleportovat do své báze, aby si zachránil strážce lesa. HowMuchLong to ale nevzdával a znovu táhl na orkskou bázi, před kterou s Bizzarem svedl závěrečnou bitvu, ve které si medvědi s dryádami poradili se zdecimovanou armádou Bizzareho a HowMuchLong si připsal cenné a zasloužené vítězství, čímž napravil svou reputaci a potvrdil, že do finále patří. Druhá hra na mapě LastRefuge začala harasem pána mečů v elfské bázi a následným otravováním při creepování strážce lesa, díky čemuž Bizzare HowMuchLongovi dost znepříjemnil začátek hry. HowMuchLong pak rozjel lovkyně a po techu dryády s hrdinou panderenským pivovarníkem, zatímco Bizzare masoval šamany a druhého hrdinu měl stínového lovce. Bizzare pak napadl elfskou bázi a díky šamanům mu neutekl panda, kterého nemilosrdně sprovodil ze světa. Za pomocí hadích stráží, které lovkyním a dryádám dávají docela dost damage, pak orkská armáda tu elfskou natolik zatlačila do vlastní báze, že už HowMuchLong z bezvýchodné situace neviděl východisko a napsal gg. Tahle hra se HowMuchLongovi příliš nepovedla, díky čemuž byl stav zápasu srovnán na 1:1 a mohlo se začít odznova.

Třetí hra na mapě Twisted Meadows začala vzájemným oťukáváním, kdy se vzájemně naháněl Bizzarův orkský hrdina prorok s vlky a HowMuchLongův hrdina pán šelem s ostnatci. HowMuchLong masoval lovkyně, zatímco Bizzare opět vsadil na šamany, kteří se mu vyplatili v předchozí hře. Protože jel HowMuchLong late hrdinu a netechoval, měl logicky o něco více jednotek a tak zkusil Bizzareho překvapit a naběhl mu do báze, kde se s ním chtěl vypořádat a hru tak ukončit. Bizzare už měl ale v té době také druhého hrdinu stínového lovce a jeho obrana tak byla tužší, než HowMuchLong předpokládal. Proto po cenném zničení zvířetníku, byl nucen použít teleport a uchýlit se tak do azylu své báze kvůli vyléčení umikrovaných raněných jednotek. Následně se do útoku na oplátku vrhl Bizzare, když napadl elfskou bázi, kde se také odehrála závěrečná vyrovnaná bitva, kterou nakonec o něco lépe zvládl Bizzare, snad možná právě i kvůli tomu, že měl o jednoho hrdinu více. Rázem jsme tady měli otočku, protože hráč Bizzare se ujímá vedení a už jen jediná vyhraná hra ho dělí od celkového vítězsví, zatímco HowMuchLong už si nemůže dovolit prohrát. Třetí hra na mapě Concealed Hill se nesla v duchu její důležitosti, kdy už si HowMuchLong nemohl dovolit chybovat a proto hrál více méně na jistotu a příliš se nepouštěl do divokých bitev s nejasným koncem. Opět vsadil na pána šelem a mass lovkyň, což je taktika, která na orky obvykle funguje. Bizzare jel takovou tu svoji skoro už klasiku, pán mečů, stínový lovec, žumpi, jezdci, přízrační chodci, koda a trollí lovci lebek. Dlouho se armády více méně jen oťukávaly, to se ale změnilo ve chvíli, kdy se HowMuchLong rozhodl postavit expanzi. Na to už Bizzare musel reagovat útokem na ni, který se proměnil v závěrečnou bitvu, kterou opět lépe zvládl Bizzare, čímž svůj počet vítězství nad HowMuchLongem zaokrouhlil na tři a turnaj tak dne 29.2.2020 v 0:20 hod. skončil celkovým zaslouženým vítězstvím orkského hráče Bizzare.

Turnaj se celkově myslím hodně povedl, za což patří díky nejen všem účastníkům, ale hlavně adminům Greenovi a Stehlifovi. Dočkali jsme se několika zajímavých her, které stály za zhlédnutí a doufejme, že podobných turnajů bude přibývat. Bizzare si tedy z turnaje za pouhých pár hodin hraní odnesl neskutečný balík v podobě 600,- Kč a HowMuchLong získal částku 300,- Kč. Ostatní si z turnaje odnáší „jen“ krásné vzpomínky a dobrý pocit z toho, že se zase na chvíli stali součástí a svědky historie vesměs Česko-Slovenské warcraftové scény. Abychom už ale celou dobu jen dlouze neřečnili, nabídnu Vám teď maximum z toho všeho, co se na turnaji odehrálo, za což patří dík Stehlifovi a Cechimu. Nejdříve Vám nabídnu balíček záznamů her z turnaje a pozor, včetně všech čtvrtfinálových, semifinálových a také finálových her, díky čemuž budete moci na vlastní oči zhlédnout to vše, o čem jsme si tu celou dobu povídali a díky čemuž také víte, které replaye nemáte a nesmíte vynechat, hlavně ty dva, protože jinak byste toho nadosmrti litovali. Dále Vám nabídku Greenem komentované zápasy, pokud si na to uděláte čas, protože i když už to není „live“ tak jeho komentáře stojí za to. Děkuju, pokud jste se prokousali až sem, na konec mého článku o turnaji, který jsem psal neuvěřitelných pět dní, každý den kousek, abych Vám mohl poskytnout ten nejdetailnější přehled o jeho průběhu. Děkuju tedy za pozornost a zase někdy. Teď už si užijte ty replaye a komentované streamy, HF. PS: Pokud by mi ještě někdo chtěl nějaké replaye z turnaje poslat, může tak učinit na e-mail: warcraft3.kvalitne@seznam.cz . Děkuju.

Stránka turnaje GREEN Reforged Cup

Seznam zápasů v kolech turnaje GREEN Reforged Cup

Playoff pavouk turnaje GREEN Reforged Cup

Komentovaný stream Greena z turnaje GREEN Reforged Cup
pustit až od 1:00 hod. videozáznamu

Záznamy her (replaye) z turnaje GREEN Reforged Cup